Balneo oferuje nowoczesne rozwiązania w przystępnych cenach. Balneo oferuje nowoczesne rozwiązania w przystępnych cenach.

Dla Twojej łazienki

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Każdy z nas odwiedza to miejsce codziennie, często nawet kilka razy dziennie. Większość z nas zaczyna tam dzień i często jest to ostatnie miejsce jakie odwiedzamy przed wizytą w sypialni. Łazienka, oto jedno z najważniejszych pomieszczeń domu. Jak zatem sprawić, żeby czuć się w niej dobrze?

Odpowiedź na to pytanie znają eksperci z Balneo – nowo otwartego salonu z wyposażeniem łazienek. Już od ponad 8 lat działają oni na rynku, i to nie byle jakim bowiem pierwszy salon powstał w Poznaniu. I tak od 2010 roku eksperci Balneo pomagają poznaniakom urządzać swoje łazienki w myśl zasady „praktyczność z klasą”. A teraz jakość dostępna do tej pory tylko dla mieszkańców stolicy Wielkopolski dotarła do Środy!

Bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach Balneo wprowadza na nasz rynek ofertę jakiej jeszcze nie było! I tak w salonie przy ul. Harcerskiej 5A można znaleźć nie tylko szeroką gamę płytek, ale i wanny, baterie, grzejniki czy umywalki. Balneo to także kabiny prysznicowe uznanych marek jak np. Radaway. Co więcej montaż kabin jest bezpłatny.
A to nie wszystko! Profesjonalni doradcy przygotują także wizualizację łazienki dzięki czemu przed zakupem wyposażenia każdy może zobaczyć czy wybrane urządzenia wpasowują się w Twoją, Czytelniku, wizję.
Podsumowując - czy remontując łazienkę musisz jechać do Poznania? Nie. Czy Balneo pomoże Ci urządzić łazienkę marzeń? Tak. Nie czekaj więc tylko odwiedź ich już dziś!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.