W tym budynku już niedługo będzie funkcjonował Wydział Komunikacji i Transportu. W tym budynku już niedługo będzie funkcjonował Wydział Komunikacji i Transportu.

Co po "Misiu"?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To, że w Środzie nie będzie baru „Miś” wiadomo już od jakiegoś czasu. Mimo to budynek w którym miał być bar jest remontowany. Po co? Co ma w nim się znaleźć już niedługo?

Aktualnie w budynku przy ul. Czerwonego Krzyża prowadzone są remonty, które mają przygotować pomieszczenia na potrzeby Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego. Konieczne jest przygotowanie biur oraz sali do obsługi klientów. Do tej pory wymieniono okna i drzwi. Aktualnie trwa naprawa elewacji. Niedługo rozpocznie się także doprowadzanie sieci światłowodowej do budynku. Po zakończeniu prac remontowych obiekt będzie sprawdzany przez przedstawicieli Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych pod względem zabezpieczenia okien, sieci alarmowej i klimatyzacji. Jeśli opinia z PWPW będzie pozytywna, zapali się zielone światło na przeniesienie serwera, sprzętu komputerowego i podłączenie systemu informatycznego Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.