Bryła nowej galerii jest już widoczna z ulicy Poselskiej. Bryła nowej galerii jest już widoczna z ulicy Poselskiej.

Stokrotka zamiast Kauflandu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiadomo już, że w nowo powstającym centrum handlowym przy ulicy Poselskiej głównym marketem nie będzie Kaufland, tylko ogólnopolska sieć sklepów Stokrotka.

Inwestycja w nową galerię nabiera rozpędu i można już powoli dostrzec jej bryłę. Budowa centrum handlowego przebiega zgodnie z planem i raczej nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby już na przełomie maja i czerwca wybrać się na zakupy do nowego miejsca. Oprócz dotychczas już działających w Środzie sklepów Pepco i Neonet w galerii powstanie m.in. Martes Sport i CCC. Do galerii poszukiwani są nadal kolejni najemcy, którzy chcieliby otworzyć przy ul. Poselskiej swoje sklepy.
Nowo powstający pasaż handlowy będzie kolejnym takim miejscem w Środzie po Kupcu Średzkim i Galerii Kilińskiego. W mieście działa póki co jeszcze Centrum Handlowe Viki, które jednak wkrótce zakończy swoją działalność. Czy nowa galeria w Środzie przyjmie się mimo bliskości innych średzkich centrów handlowych? Czekamy na Wasze głosy w tej sprawie.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.