W tej chwili postój taksówek przy Poselskiej wygląda jak parking. W tej chwili postój taksówek przy Poselskiej wygląda jak parking.

Telefon dla taksówkarzy?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tuż przed Bożym Narodzeniem zakończyła się budowa nowego postoju dla taksówkarzy. Pojawiły się od razu głosy, że aby postój był w pełni funkcjonalny, konieczne jest zamontowanie w jego pobliżu telefonu.

Pismo o potrzebie zamontowania telefonu wpłynęło do burmistrza Wojciecha Ziętkowskiego od jednego z radnych. Podobne uwagi wpływały na redakcyjną skrzynkę od niektórych mieszkańców miasta. Co o takim pomyślę sądzą sami zainteresowani, czyli taksówkarze?
– Dla mnie postój taksówek bez telefonu nie istnieje. Możliwość kontaktu z nami jest wtedy ograniczona. Dotyczy to szczególnie osób z zewnątrz, które nie mają numeru telefonu komórkowego do taksówkarza. Ważne będzie to również dla osób starszych, którym trudno byłoby przejść długi dystans do postoju – wyjaśnia jeden ze średzkich taksówkarzy. Warto dodać, że przy postoju TAXI znajdującym się przy pl. Armii Poznań jest zamontowany telefon i, jak mówią kierowcy taksówek, sprawdza się.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.