×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Środa: Lodowisko od poniedziałku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prawdopodobnie w poniedziałek 25 listopada będzie można korzystać z krytego lodowiska. Będzie ono przez najbliższe miesiące funkcjonować przy średzkim stadionie.

Jak poinformował nas Mariusz Kułak z Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, w najbliższy weekend będzie wylewana tafla lodowiska. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, lodowisko będzie gotowe na poniedziałek. Nie jest jednak wykluczone, że może nastąpić opóźnienie.

Za skorzystanie z lodowiska od poniedziałku do czwartku będzie trzeba zapłacić 4 zł (bilet ulgowy) lub 8 zł (bilet normalny). Wyższe stawki będą obowiązywały w weekendy: 6 zł (ulgowy) i 10 zł (normalny). Będzie można zakupić też bilety rodzinne małe 2+1 (17 lub 21 zł), rodzinne średnie (20 lub 25 zł) lub rodzinne duże dla rodziny z trójką dzieci (22 lub 28 zł). Powyższe ceny dotyczą godzinnego korzystania z lodowiska. Można będzie też nabyć karnety na 10 wejść (ulgowy – 35 zł, normalny – 70 zł), wypożyczyć łyżwy (5 zł), pingwinka (5 zł) lub naostrzyć łyżwy (15 zł).

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.