Punkt jest otwarty w godz. 9:00-17:00, a w soboty 9:00 do 13:00. Punkt jest otwarty w godz. 9:00-17:00, a w soboty 9:00 do 13:00.

Środa: Skarpety we włoskim stylu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

„Produkt najwyższej jakości w zaskakująco niskiej cenie”– to motto sklepu Włoskie Skarpety Pizzolante, który kilka dni temu powstał przy ul. Dąbrowskiego 2a w Środzie. Warto tam zajrzeć i sprawdzić samemu jakość tych skarpet.

Sklep posiada w ofercie bawełniane i wełniane skarpety w pełnym asortymencie – klasyczne, sportowe, zdrowotne, bezuciskowe, męskie, damskie i dziecięce…
- Działamy zaledwie kilka dni, ale już mamy stałych klientów. Podkreślają oni cenową dostępność naszych skarpet oraz ich wysoką jakość. To dla nas powód do satysfakcji – mówi właściciel punktu Nazzareno Pizzolante. – Już wkrótce w naszej ofercie znajdą się włoskie rajstopy oraz szerszy wybór skarpet dziecięcych.

Jak się okazało Nazzareno Pizzolante, który wielu średzianom jest znany z serwowanej pizzy w Ristorante Pizzeria Pizzolante przy ul. Topolskiej 2, projektuje, produkuje i sprzedaje skarpety od ponad 30 lat. Jego doświadczenie i wiedza w tym sektorze są imponujące.

- Jak to robicie, że ceny skarpet macie jak na targowisku, a jakość wyższą niż w markowych sklepach? Kupiłam w Poznaniu parę skarpet za 30 zł, a Wy tutaj macie identyczne za 7 zł – to pytanie najczęściej słyszą osoby sprzedające w punkcie Włoskie Skarpety Pizzolante.

Czy warto kupować dobre i ładne skarpety? Jak podkreślają kreatorzy mody, skarpety – z lekceważonego detalu garderoby – staja się bardzo ważnym elementem naszego stroju. Pełnią istotną rolę zdrowotną. Dobrze dobrana skarpeta podkreśla nasz styl i image, jest modnym elementem stylizacji, wyrazem gustu i naszej osobowości…

Punkt jest otwarty w tygodniu w godz. 9:00-17:00, a w soboty od godz. 9:00 do 13:00.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ