Przy "blaszaku" powstanie niebawem postój dla taksówek. Przy "blaszaku" powstanie niebawem postój dla taksówek.

Postój taksówek przy Jagiellońskim

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Środzie powstanie kolejny postój taksówek. Obok tych funkcjonujących już przy dworcu PKP oraz na placu Armii Poznań wkrótce do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie miejsce TAXI w pobliżu os. Jagiellońskiego, przy ul. Poselskiej. Powiat Średzki podpisał umowę z wykonawcą, a prace budowlane rozpoczęły się w poniedziałek.

Jeszcze przed świętami bożonarodzeniowymi inwestycja ma być zakończona. Planuje się wybudowanie 3 miejsc TAXI w rejonie ul. Poselskiej, w bliskim sąsiedztwie tzw. „blaszaka”. Nawierzchnia postoju o długości 25 metrów wykonana zostanie z betonowej, szarej kostki brukowej o grubości 8 centymetrów.
Rada Miejska w Środzie od dawna postulowała budowę kolejnego miejsca postoju w mieście. Na wniosek radnych podpisano umowa na wykonanie zadania, którego realizatorem został powiat średzki. Prace powierzono średzkiej firmie DUDEK Adam Dudek. Koszt zadania wyceniono na 23 800,50 złotych brutto. 

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy