Inwestycja obejmie m.in. przebudowę ul. Jaśminowej w Środzie. Inwestycja obejmie m.in. przebudowę ul. Jaśminowej w Środzie.

Ponad pół miliona zostanie w budżecie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Urząd Miejski wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na rozbudowę kolektorów sanitarnych i deszczowych wraz z odbudową ulic w Środzie.

Do przetargu stanęło łącznie ośmiu potencjalnych wykonawców. Wstępny kosztorys inwestycji wynosił 3,5 mln zł. Najtańsza ze złożonych ofert należała do firmy PUB BRUKPOL i miała wartość 1 444 020 zł. Została ona jednak odrzucona ze względu na braki formalnie, podobnie jak druga najtańsza oferta zaproponowana przez firmę PLENERBUD w kwocie 2 152 500 zł.

Ostatecznie najkorzystniejszą ofertą wybraną w postępowaniu przetargowym, która spełniała wszystkie wymagania formalne, została firma FUR-BUD Joanna Furmianiak-Misiak i Karol Misiak z Żerkowa. Propozycja wykonania robót opiewa na kwotę 2 940 930 zł.

Przypomnijmy, że inwestycja zostanie podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmie ulice: Liliową, Konwaliową i Akacjową, a drugi będzie wykonany na ulicach: Jaśminowej, Tulipanowej, Kalinowej, Konwaliowej, Akacjowej, Kórnickiej, Stachury i Hłaski.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.