Doposażony zostanie m.in. plac przy ul. Hallera. Doposażony zostanie m.in. plac przy ul. Hallera.

Więcej frajdy dla dzieci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do końca maja na kilku gminnych placach zabaw pojawią się nowe urządzenia przeznaczone dla dzieci. Zamontowany zostanie też kolejny sprzęt fitness.

Na doposażenie placów zabaw zostało przeznaczone w sumie 65 tys. zł. O nowe elementy wzbogaci się m.in. plac zabaw przy ul. Hallera w Środzie, gdzie nastąpi montaż huśtawek wagowej i wahadłowej, bujaka na sprężynie, karuzeli platformowej i zestawu zabawowego. W Czarnym Piątkowe natomiast pojawią się zestaw sprawnościowy i nowe ławki, w Koszutach stanie zestaw zabawowy i dwie bramki na pobliskim boisku, a w Pierzchnie zamontowane zostaną dwa bujaki na sprężynie, huśtawka wagowa i zjeżdżalnia.

Na wybranych placach zabaw pojawią się też nowe urządzenia do ćwiczeń. W Środzie zostanie doposażony plac przy ul. Tuwima, gdzie staną orbitrek i wioślarz. W Rumiejkach i Tadeuszowie zostaną zamontowane po dwa elementy: orbitrek i element podciągania nóg z wyciskaniem i spylonem, a Bieganowo wzbogaci się o wyciąg górny. Zakup i montaż sprzętów wyniesie 35 tys. zł.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ