Już za kilka dni w tym miejscu działać będzie sklep Stokrotka. Już za kilka dni w tym miejscu działać będzie sklep Stokrotka.

Koniec Piotra i Pawła w Środzie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z restrukturyzacją sieci Piotr i Paweł, sklep mieszczący się w Kupcu Średzkim uległ likwidacji. Co powstanie w jego miejscu?

Jak się dowiedzieliśmy, powierzchnią, na której Piotr i Paweł funkcjonował w Kupcu, zainteresowanych było bardzo wiele sieci.
– Przez wiele miesięcy prowadzone były z nimi negocjacje i w efekcie umowa podpisana została ze Stokrotką – mówi Michał Jacków, właściciel Kupca Średzkiego. – Podejmując taką decyzję, kierowaliśmy się m.in. tym, że sieć ta oferuje bardzo duży asortyment o wysokiej jakości – dodaje.
Stokrotka w Kupcu będzie oferowała asortyment ponad 12 tysięcy różnych marek, czyli tyle, co Piotr i Paweł w swoim najlepszym okresie funkcjonowania. Nie bez znaczenia jest również to, że ceny produktów mają być zdecydowanie niższe niż w poprzedniej sieciówce i konkurencyjne do pozostałych sklepów w Środzie. Na półkach ma pojawić się dużo produktów lokalnych, regionalnych i pod marką własną o wysokiej jakości.
Stokrotka prowadzi bardzo dynamiczną ekspansję na terenie całej Polski. Jej zarząd zapowiada otwarcie 200 nowych sklepów w 2019 r. Ciekawostką jest także, że Stokrotka obecnie otwiera więcej sklepów w całym kraju niż Biedronka i wchodzi na rynki właśnie tam, gdzie już rządzą inni giganci. W naszym mieście otwarto już pierwszy sklep tej sieci – w A Centrum przy ulicy Poselskiej. Czy kolejny, większy punkt przypadnie średzianom do gustu?
Otwarcie nowego sklepu Stokrotka przewidziano na sobotę 15 grudnia.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.