Wizualizacja pawilony, który powstaje przy Kupcu. Wizualizacja pawilony, który powstaje przy Kupcu.

Kupiec się rozbudowuje?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnich dniach wielu średzian zastanawiało się, co dzieje się przy Kupcu Średzkim, od strony parkingu. Czy Kupiec się rozbudowuje?

Przy wejściu do centrum handlowego powstaje nowy pawilon o powierzchni 40 m2. Będzie on w całości oszklony. Planuje się także utworzenie dodatkowej witryny wewnątrz, z widokiem na część wspólną Kupca.
– Zainteresowanych tą powierzchnią było bardzo wielu operatorów handlowych. Co prawda nie podpisano jeszcze umowy, ale wszystko wskazuje na to, że w pawilonie działać będzie Mydlarnia „u Franciszka” – informuje Michał Jacków, przedstawiciel Kupca. – Przy podejmowaniu decyzji o wynajęciu powierzchni właśnie Mydlarni, kierowaliśmy się faktem, że sieć ta oferuje produkty i asortyment, których w Środzie nie oferuje nikt, a które są wyjątkowo atrakcyjne – dodaje.
Mydlarnia „u Franciszka” oferuje kosmetyki naturalne i organiczne sprzedawane na wagę: oleje, masła, mydła naturalne, mydła owocowe, dermokosmetyki, profesjonalne kosmetyki do mycia i pielęgnacji włosów oraz produkty do kąpieli w wielu kolorach i zapachach.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.