Od jutra ma rozpocząć się remont "jedenastki". Od jutra ma rozpocząć się remont "jedenastki".

Uwaga kierowcy!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Od jutra, tj. 20 listopada rozpocznie się remont „jedenastki” na odcinkach: Środa – Miąskowo (wraz z remontem skrzyżowania drogi krajowej z drogą gminną do Marianowa) oraz Murzynówko – Krzykosy o łącznej długości ponad 11 km.

W miejscu prowadzenia prac wprowadzony zostanie ruch wahadłowy oraz ograniczenie prędkości do 60 km/h (poza terenem zabudowanym) 40 km/h (w terenie zabudowanym). Prace potrwają do połowy maja przyszłego roku.

Wykonawca Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Kalisz S.A., w ramach zawartej umowy, wykona nową nawierzchnie drogi, oznakowanie poziome oraz pionowe, uzupełni pobocza i zjazdy destruktem asfaltowym. Koszt prac to ponad 15,3 mln zł. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności.  

Przypominamy, że informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19 111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru 19 111 cyfrą 0) lub bezpośrednio PID w Poznaniu, tel.: 61 864 63 53.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Ś21 - Koparka Kołowa