Wszystko wskazuje na to, że poruszający się „jedenastką” znów będą napotykać na utrudnienia. Wszystko wskazuje na to, że poruszający się „jedenastką” znów będą napotykać na utrudnienia.

Znów postoimy w korku?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu ogłosiła przetarg na remont dwóch odcinków „jedenastki”.

W tym roku kierowcy jeżdżący DK11 przez nasz powiat często napotykali na korki, które spowodowane były prowadzonymi remontami. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce kolejny raz będą zmagali się z utrudnieniami, ponieważ GDDKiA w Poznaniu ogłosiła przetarg na remont odcinków biegnących przez nasz powiat.

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi krajowej nr 11 na odcinku Środa – Miąskowo o długości 7,7 km. Pracami ma być także objęte skrzyżowanie z drogą gminną do Marianowa. Jest również mowa o remoncie odcinka Murzynówko – Krzykosy o długości 4,1 km. Wykonawca wyłoniony w przetargu będzie musiał naprawić nawierzchnię drogi oraz odtworzyć oznakowanie poziome i pionowe. Termin składania ofert mija 6 listopada o godzinie 9:45.

Zwycięzca przetargów będzie musiał wykonać warstwę wiążącą na całym odcinku do 15 grudnia, natomiast wszystkie prace mają zakończyć się do 15 maja 2019.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.