We wtorek w Urzędzie Gminy pogratulowano wygranych projektów. We wtorek w Urzędzie Gminy pogratulowano wygranych projektów.

Podziękowali za projekty

Oceń ten artykuł
(1 głos)

We wtorek w Urzędzie Miejskim odbyło się podziękowanie dla twórców projektów, które zwyciężyły w głosowaniu podczas Budżetu Obywatelskiego 2019.

Projektem, który zdobył najwięcej głosów spośród projektów miejskich, był pomysł rozbudowy i renowacji Gminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Otrzymał on ponad 500 głosów. Drugą propozycją, która będzie realizowana, są prozdrowotne mini-tężnie dla dzieci i dorosłych. Ten projekt otrzymał 224 głosy. Trzeci zwycięski pomysł to namioty i sprzęt obozowy dla zuchów i harcerzy. Ostatnim projektem miejskim, który wygrał, jest natomiast zakup sprzętu dla strażaków ratowników z OSP Środa.

Wśród projektów wiejskich, które miały się zmieścić w kwocie do 20 tys. zł, zwyciężył plan doposażenia boiska piłkarskiego w Topoli. Do realizacji za kwotę do 30 tys. zł wybrano pierwszy etap budowy chodnika we wsi Babin. W projektach do 50 tys. zł wygrał z kolei pomysł pierwszego etapu budowy ścieżki pieszo-rowerowej łączącej Brodowo ze Środą (projekt otrzymał blisko 800 głosów).

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy