Zniszczona ławka w Parku Łazienki. Zniszczona ławka w Parku Łazienki.

Szkło, śmieci i zniszczona ławka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na redakcyjną skrzynkę bardzo często wpływają maile ze zgłoszeniami o zaśmieconych placach zabaw dla dzieci czy o zniszczonych ławkach. Nie inaczej było na początku ubiegłego tygodnia.

Wtedy to otrzymaliśmy informację dotyczącą jednego z placów zabaw znajdującego się przy os. Wyszyńskiego. Przy wspomnianym placu leżało mnóstwo papierków, a także porozbijane butelki. Sprawę tego samego dnia przekazaliśmy do odpowiednich służb, a teren przy placu zabaw został posprzątany.

Nie było to jednak jedyne zgłoszenie dotyczące porządku w naszym mieście. Jedna z czytelniczek nadesłała nam zdjęcie ławki z parku Łazienki. Parkowy mebel miał wyłamaną deskę. Wokół niego nie mogło zabraknąć oczywiście papierków i innych śmieci. Również w tym przypadku zgłosiliśmy sprawę do odpowiednich służb. Warto dodać, że sprawy śmiecenia czy wandalizmu są nam zgłaszane niemal codziennie. W ostatnich wydaniach opisywaliśmy m.in. sprawę zniszczonych tablic na średzkich bagnach.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy