Kierowcy muszą zachować ostrożność jadąc ulicami w pobliżu centrum. Kierowcy muszą zachować ostrożność jadąc ulicami w pobliżu centrum.

Utrudnień ciąg dalszy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwają prace związane z od dawna wyczekiwaną przez mieszkańców inwestycją, czyli budową kolektorów sanitarnych. W związku z tym w centrum miasta kierowcy napotykają na utrudnienia.

Inwestycję wykonuje konsorcjum firm LUKS sp. z o.o. i ZD-T Sławomir Begier. Przypomnijmy, iż na początku września pojawiło się ryzyko, że inwestycja nie dojdzie do skutku, ponieważ wykonawca miał problem z dostarczeniem wszystkich dokumentów do Urzędu Miasta. Finalnie formalności zostały jednak dopięte w ostatnim dniu wyznaczonego przez urząd terminu.
Przetarg został podzielony na dwa zadania. Dzięki temu prace mogą być prowadzone w dwóch lokalizacjach jednocześnie. Pierwsza z nich znajduje się w rejonie ulic Wyspiańskiego, Nałkowskiej, Estkowskiego, Kremer i Pewińskich. Druga natomiast mieści się w okolicach ulic Górki, Jażdżewskiego i Samarzewskiego. I właśnie tam kierowcy jeszcze przez kilka najbliższych tygodni będą napotykać na spore utrudnienia.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.