Trwają intensywne prace w związku z inwestycjami na ROD im. J. Niedziałkowskiego. Trwają intensywne prace w związku z inwestycjami na ROD im. J. Niedziałkowskiego. fot. Zbigniew Szczepański

Remonty w ogrodach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aktualnie na Rodzinnych Ogrodach Działkowych im. Jerzego Niedziałkowskiego prowadzone są remonty.

Do tej pory na terenie ogrodów, a dokładniej na alejce Wiśniowej udało się zakończyć budowę chodnika z płytek betonowych na podsypce piaskowej. Zakończono także budowę drugiej części chodnika z płytek z oporem krawężnikowym na alejce Porzeczkowej. Jedna i druga inwestycja czeka na odbiór.

Z kolei przy alejce Malinowej, która powstała niedawno, trwa budowa magazynku mającego służyć jako zaplecze gospodarcze. Również w tym miejscu ma zostać wybudowany chodnik. Doprowadzono tam także instalację elektryczną, a w trakcie budowy jest oświetlenie alejki i przyległego terenu. Planowane jest również doprowadzenie instalacji wody miejskiej. Całość inwestycji zamknie się w kwocie 45 tys. zł, z czego 25 tys. zł to dotacja z budżetu gminy. Warto dodać, że prace odbywają się zgodnie z harmonogramem przyjęty przez Zarząd ROD.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.