Czy HAPRO może pomóc i Tobie? Przekonaj się dzwoniąc pod nr 881 229 977 lub wyślij mail na: biuro@hapro.nieruchomosci.pl Czy HAPRO może pomóc i Tobie? Przekonaj się dzwoniąc pod nr 881 229 977 lub wyślij mail na: biuro@hapro.nieruchomosci.pl

To nie Wasz problem!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Większość z nas marzy o swojej własnej bezpiecznej przystani. Miejscu, w którym możemy odpocząć od wszelkich problemów i nie martwić się o nic. Najczęściej na tę oazę wybieramy swój dom czy mieszkanie. Jednak opłaty czy sprawy administracyjne mogą zakłócić nasz spokój. A co gdyby ktoś mógł zająć się obsługą naszego domu za nas?

„Niemożliwe!” powie pewnie większość z Was. A to błąd, ponieważ jest to nie tylko możliwe, ale dostępne na wyciągnięcie ręki. Dzięki średzkiej firmie HAPRO Home Service, możemy oddać sprawy administracyjne w ręce profesjonalistów, a oni sprawią że nie będziemy musieli więcej martwić się o upływające terminy przeglądów, zezwoleń czy opłat.

HAPRO Home Service to intrygujący ewenement na rynku średzkich usług. Oferta tej firmy została skrojona pod klientów indywidualnych, deweloperów, a nawet Wspólnoty Mieszkaniowe! Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi świadczonych usług zespół HAPRO Home Service może realizować zadania z zakresu administrowania nieruchomościami; obsługi najmu; obsługi serwisowej 24/7 czy Home Stagingu.

Mówiąc prościej eksperci z HAPRO Home Service pomogą każdej małej społeczności nie tylko w zorganizowaniu Wspólnoty Mieszkaniowej w ich budynku, ale będą służyć pomocą we wszystkich zadaniach, jakie ta musi realizować. Nie mówimy tu tylko o bieżącym zarządzaniu budynkiem, ale i o obsłudze księgowej, prawnej czy bankowej; nadzorem nad bieżącą konserwacją; doradztwem przy wyborze najlepszego ubezpieczenia a nawet utrzymaniu czystości w Waszym bloku!

Dla tych z Was mieszkających we własnych domach HAPRO Home Service także ma coś w zanadrzu. Wyobraźcie sobie, że bez względu na wszystko jeden SMS przypomina Wam o upływającym terminie opłaty podatku od nieruchomości. Z kolei jeden telefon sprawi, że dowolny fachowiec pojawi się w Waszym domu o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu.

Jeśli zaufacie HAPRO Home Service Wasz dom czy mieszkanie naprawdę może stać się oazą spokoju. Wystarczy tylko zadzwonić pod poniższy numer.
W końcu kto powiedział, że Wasz dom to musi być Wasz problem?

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.