Zmiana organizacji ruchu wywołała spore zamieszanie wśród kierowców. Zmiana organizacji ruchu wywołała spore zamieszanie wśród kierowców.

Przypominamy! Zmiana organizacji ruchu na "katowickiej"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 26 czerwca na skrzyżowaniu obok „dużego” Orlenu wprowadzono nową organizację ruchu. Jak teraz tam jeździć?

Do tej pory, jadąc od Środy, z prawego pasa można było pojechać jedynie w prawo. Z lewego pasa natomiast prosto lub w lewo. Nastąpiła zmiana, bowiem z prawego pasa możemy pojechać zarówno w prawo, jak i prosto, na Zaniemyśl. Z lewego natomiast możemy pokierować się tylko w lewo, na Jarocin.

Kierowcy zgłaszali nam w środę od samego rana, że na skrzyżowaniu notorycznie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, ponieważ większość osób jeździ na pamięć.

Nie udało nam się jeszcze ustalić, czy zostaną osobno zsynchronizowane światła do lewoskrętu na Jarocin. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak się nie stanie. Wybudowano już wysepki, namalowano oznakowanie poziome. Zakończyły się także prace odbywające się w ostatnim czasie na całym odcinku „jedenastki” w naszym powiecie.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy