×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

140 tysięcy z budżetu powiatu zostanie przeznaczone na remont drugiego parowozu. Decyzja została podjęta przez radnych powiatowych na środowej sesji.
Stadler jest międzynarodowym przedsiębiorstwem z rozpoznawalną na świecie marką w branży kolejowej. Produkuje pojazdy szynowe takie jak pociągi, tramwaje, metro, lokomotywy i wagony, które są…
7 stycznia 2020 od samego rana, ruszyła najnowsza myjnia bezdotykowa w Środzie. Myjnię zlokalizowano przy zbiegu ulic Topolskiej i Bławatkowej za marketem Dino. Nie sposób…
Zakład Gospodarki Komunalnej rozpoczął wymianę tablic z rozkładami jazdy na przystankach autobusowych.
Urząd Miejski przedstawił plan postępowań przetargowych na 2020 rok. Możemy się z niego dowiedzieć, kiedy zostaną zrealizowane tegoroczne inwestycje.
Zakład Gospodarki Komunalnej rozpoczął budowę przejścia dla pieszych przy ul. Popiełuszki w Środzie.
Średzcy kolejarze nie ustają w naprawie drugiej lokomotywy parowej. Jej odnowienie ma zapewnić w przyszłość ciągłość prowadzenia pociągów turystycznych przez parowozy.
Na ostatniej grudniowej sesji radni uchwalili program opieki nad zabytkami na lata 2020-2023. W dokumencie zapisano też kilka planowanych zadań inwestycyjnych w tym czasie.