Tak wyglądał park Łazienki po sobotnim wieczorze. Tak wyglądał park Łazienki po sobotnim wieczorze. fot. Czytelnik

Środa bez imprez?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłą sobotę nad jeziorem średzkim odbywało się Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego organizowane przez średzkich Etyliniarzy. Impreza co roku przyciąga do naszego miasta fanów dwóch kółek z całej Wielkopolski i słynie z cudownej atmosfery.

Także w tym roku nie było inaczej. Pogoda dopisała, a nad średzkie jezioro ściągnęło wielu motocyklistów na swoich maszynach. Przy muzyce i ognisku zabawa trwała do białego rana. Niestety, nie tylko miłośnicy dwukołowej motoryzacji zjawili się nad średzkim zalewem. Jak okazało się następnego dnia, także wielu wandali skorzystało z imprezy Etyliniarzy i, wracając do domu parkiem Łazienki, postanowili zdewastować stojące wzdłuż ich drogi śmietniki, porozrzucać butelki na pobliskie trawniki i porozbijać szkło na ścieżkach.

Czy to oznacza, że w naszym mieście nie można organizować już żadnych zabaw i imprez? Czy niektórzy nie potrafią bawić się bez niszczenia wszystkiego wokoło? Jedno jest pewne: po każdym weekendzie, szczególnie tym ciepłym i pogodnym, Usługi Komunalne mają pełne ręce pracy.

Media

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.