Zakład Pogrzebowy "Anioł" boryka się z kradzieżą swoich banerów. Zakład Pogrzebowy "Anioł" boryka się z kradzieżą swoich banerów.

Niszczenie i kradzież banerów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najpierw zgłaszanie fałszywych zgonów, teraz niszczenie i kradzież banerów reklamowych. Z takimi „żartami” musi zmagać się Zakład Pogrzebowy „Anioł”.

Kilka miesięcy temu ktoś kilkakrotnie dzwonił do zakładu i zgłaszał zgony. Jednocześnie osoba ta prosiła, aby pracownicy przyjechali odebrać ciało i przewieźli je do kostnicy. Po przybyciu na miejsce okazywało się jednak, że informacje są fałszywe, a pod wskazanym adresem drzwi otwierał zdziwiony mieszkaniec. Sprawę zgłoszono wówczas na policję.
Fałszywe zgłoszenia w końcu ustały. Jednak „Anioł” nie pozbył się problemów.
– Teraz zaczęło się niszczenie naszych banerów. Zginęły nam reklamy w Nietrzanowie i Solcu. Nowo zamontowane również przepadły po kilku dniach – opowiada Mariusz Ludwiczak z LUKS. – Nie sądzę, żeby były to żarty nastolatków. Nie zabieraliby oni tych banerów ze sobą – dodaje, tłumacząc, że reklamy nie tylko są niszczone, ale także kradzione. I o tych incydentach została powiadomiona średzka policja.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy