Słup leży celowo przy „11”. Jest on przygotowany do budowy nowej linii wysokiego napięcia do Kromolic Słup leży celowo przy „11”. Jest on przygotowany do budowy nowej linii wysokiego napięcia do Kromolic Fot. Janusz Ludwiczak

Koszuty: Przewrócony słup energetyczny przy drodze krajowej nr 11?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przy drodze krajowej nr 11, pomiędzy Koszutami a Środą od ponad dwóch tygodni leży przewrócony słup energetyczny. Część przejeżdżających kierowców zastanawia się czy słup przewrócił się w wyniku awarii?

– Słup jest przygotowany do zaplanowanych prac inwestycyjnych, polegających na budowie nowej linii wysokiego napięcia 110 kV relacji Środa Wielkopolska – Kromolice. Inwestycję planujemy zakończyć do końca bieżącego roku – wyjaśnia Mateusz Gościniak, rzecznik prasowy poznańskiego Oddziału Dystrybucji Enea Operator.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.