Czytelniczka przysłała nam zdjęcie wykonane nad jeziorem. Dlaczego, skoro tuż obok jest śmietnik, ktoś stale tu robi taki bałagan? - pyta.
Już kilka razy otrzymywaliśmy sygnały o niezbyt estetycznym widoku, który można zaobserwować przy ul. Kórnickiej. Tym razem mieliśmy możliwość zapoznać się z tematem krótko po…
Niedawno pisaliśmy o zapadniętym chodniku przy ul. Harcerskiej w Środzie. Teraz do podobnej sytuacji doszło w Słupi Wielkiej.
Czytelnicy często sygnalizują nam zły stan dróg. Tym razem zwrócono uwagę na drogę ze Szlachcina do Nietrzanowa. Chodzi o mostek nad Moskawą.
Czytelnik zwrócił się do nas z prośbą o poruszenie tematu toalet. Miał na myśli głównie przenośną toaletę, znajdującą się przy ul. Lipowej.
Już w połowie XIV wieku większość liczących się miast w Europie miała zegary mechaniczne, umiejscowione np. na wieży ratusza czy najważniejszych świątyń.
Jadąc drogą od strony Henrykowa w kierunku Chudzic należy bardzo uważać. Łatwo tu bowiem o uszkodzenie samochodu.
Kolejny raz powraca na naszych łamach temat śmieci. Najwyraźniej jest to problem, który dotyczy całego miasta. Tym razem Czytelnicy skarżą się na gospodarkę odpadami na…

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Połażejewie: Czas na zmiany w Manhattanie!
Gmina Środa: Jakie inwestycje planują w wodociągach?
Piłka nożna: Skrobosiński zagra w pierwszej lidze!
Triathlon: Średzianie wystartowali mimo upałów
Piłka nożna: 15 bramek w czterech meczach