×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

To już pewne! W przyszłym roku powstanie asfalt na drodze w Koszutach. To efekt dużej determinacji tamtejszych mieszkańców i naszej interwencji.
Zamiast do swojego śmietnika ktoś podrzuca odpady do przyulicznego kosza na śmieci. Sytuacja taka ma miejsce na ulicy Raczyńskich w Środzie.
Ciemności panują na Starym Rynku i kilku pobliskich uliczkach, gdy tymczasem latarnie na części ulicy Kilińskiego potrafią się świecić w ciągu dnia. Od kilku dni…
Mieszkańcy jednej z ulic w Koszutach po raz kolejny apelują o poprawę stanu drogi w pobliżu ich zabudowań. Wskazują, że po opadach deszczu droga jest…
Przy drodze krajowej nr 11, pomiędzy Koszutami a Środą od ponad dwóch tygodni leży przewrócony słup energetyczny. Część przejeżdżających kierowców zastanawia się czy słup przewrócił…
Jeden z naszych czytelników sugeruje, że na Osiedlu Jagiellońskim znajdują się samochody, które są od dawna opuszczone. Wskazuje też, że mają stanowić niebezpieczeństwo.
Jak poinformował nas czytelnik przy bloku na osiedlu Jagiellońskim 17 w Środzie od soboty stoi auto, w którym ktoś powybijał wszystkie szyby.
W minionym tygodniu otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę zdjęcie, na którym jeden z kierowców, prawdopodobnie z Gorzowa Wielkopolskiego, myje swoje auto nad Jeziorem Średzkim.