Wydrukuj tę stronę
Możliwość spędzenie weekendu ‘pod chmurką’ przyciąga do Annopola całe rodziny i grupy znajomych. Możliwość spędzenie weekendu ‘pod chmurką’ przyciąga do Annopola całe rodziny i grupy znajomych.

Annopole festiwalowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już po raz kolejny Annopole ze spokojnej wsi zmieniło się w miejsce pełne gwaru i muzyki. Wszystko za sprawą Browaru Gzub, który tradycyjnie zorganizował Craft Beer Camp – największe święto piwa rzemieślniczego w regionie!

Annopolski Craft Beer Camp już od wielu lat cieszy się estymą w świecie rzemieślniczego browarnictwa. Browar Gzub przyciąga gości z całej Polski nie tylko dzięki licznym wystawcom, ale przede wszystkim dzięki festiwalowej atmosferze. CBC to przecież nie tylko oferta piw z licznych browarów rzemieślniczych z różnych rejonów kraju, ale też koncerty, pole namiotowe a także strefa foodtrucków. W Annopolu można zatem spędzić czas jak na małym Jarocinie!
Tegoroczna edycja CBC była największą z organizowanych do tej pory. Pojawiło się na niej aż 17 browarów i 7 dostawców różnorodnej gastronomii. Swoje koncerty dali także Padlina Szarika, Cisza czy Niesamowita Sprawa.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl