Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tytuł nie jest mylący, bowiem dotyczy zabawy i pomocy innym. Stowarzyszenie Narodowa Środa 7 lipca organizuje wspaniałe wydarzenie pod hasłem „Paintballowe oddawanie krwi - Postrzelaj i podziel się krwią”.

Impreza trwać będzie w godzinach 9:30 – 13:00 na strzelnicy do paintballa w Środzie przy ul. Strzeleckiej, a towarzyszyć jej będzie zbiórka krwi dla potrzebujących. Oddać krew będzie można w tzw. „krwiobusie”, czyli specjalnym ambulansie stacjonującym na miejscu imprezy. Ponadto po wspaniałej zabawie strzelniczej, której będą mogli spróbować także widzowie oraz po oddaniu krwi, a także dla wszystkich uczestników imprezy czekać będzie – za darmo - kiełbaska i pyszna grochówka. Nie zapomniano także o najmłodszych, dla których przygotowane będą różne atrakcje, zabawy i dmuchane zamki, a być może i małe strzelanie. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Środy i powiatu do licznego udziału w wydarzeniu, podczas którego nie tylko można wesoło spędzić czas, ale także pomóc innym.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.