Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 czerwca nad jeziorem średzkim. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 czerwca nad jeziorem średzkim.

Piknik Rodzinny PCK i HDK nad jeziorem

Oceń ten artykuł
(1 głos)

16 czerwca nad jeziorem średzkim odbędzie się Piknik Rodzinny PCK i HDK. W programie m.in. występy artystyczne, konkursy, a nawet bicie rekordu w ilości osób tańczących belgijkę.

Wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Centrum Marina, rozpocznie się o godz. 13:30. W jego ramach nad jeziorem średzkim zaplanowano występy artystyczne Julii Jakubiak, Karola Frąckowiaka z zespołem, uczniów SP 3, a także niepublicznego przedszkola i szkoły ZOO.

Na godz. 15:00 zaplanowano bicie rekordu w ilości osób tańczących tzw. belgijkę.

Oprócz powyższych, na dzieci i dorosłych czekać będą m.in. konkursy sportowe i artystyczne z nagrodami, dmuchany zamek, malowanie twarzy, pokazy pierwszej pomocy i służb mundurowych, czy alkogogle.

Podczas trwania Pikniku Rodzinnego będzie również możliwość zapisania się do bazy potencjalnych dawców szpiku oraz Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.