Nabór do udziału w szkoleniu potrwa do 15 września. Nabór do udziału w szkoleniu potrwa do 15 września.

Wyszkolą na operatorów maszyn

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Trwa nabór do udziału w szkoleniu do zdobycia uprawnień operatora maszyn budowlanych i drogowych. Jedyny koszt związany z nabyciem kwalifikacji to opłata wpisowa.

Nauka odbywać się będzie systemem zaocznym, w soboty i niedziele. Ponadto dopuszcza się realizację zajęć praktycznych w dni robocze.

Egzamin OKE na tytuł zawodowy oraz egzamin IMBiGS na uprawnienia operatorskie odbywać się będzie w okresach styczeń – marzec 2019 roku oraz czerwiec – lipiec 2019 roku.

Programy nauczania są zgodne z podstawą programową dla kwalifikacji Wykonanie robót drogowych i Eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych oraz Programami IMBiGS określonej specjalności.

Po zdaniu egzaminów państwowych OKE absolwent otrzymuje: Świadectwa OKE oraz Dyplom OKE (dyplom wydawany jest tylko i wyłącznie osobom z wykształceniem zawodowym), zaś po zdaniu egzaminów IMBiGS: Świadectwa i Książeczkę operatora maszyny określonej specjalności. Natomiast po zdaniu egzaminu wewnętrznego: zaświadczenie o ukończeniu kursu brukarza oraz kurs zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych.

Kwestionariusze – zgłoszenia do szkolenia w wersji papierowej dostępne są do pobrania w Referacie Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Środzie (pok. 105, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 286-77-40).

Nabór trwa do 15 września br. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wypełnione druki – kwestionariusze można składać za pośrednictwem Referatu Działalności Gospodarczej do 4 czerwca.

Więcej informacji na temat szkolenia znajdziecie w tym miejscu.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.