Już po raz piąty D. Węcławiak wystąpi w "Jeden z dziesięciu". Już po raz piąty D. Węcławiak wystąpi w "Jeden z dziesięciu".

Będzie piąty start!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wszystko wskazuje na to, że po raz piąty w kultowym teleturnieju „Jeden z dziesięciu” wystąpi średzianin Dariusz Węcławiak.

Niegdysiejszy średzki król teleturniejów występował już w „Jednym z dziesięciu” w latach 1993, 2004, 2009 i 2014. Dwa razy wygrał odcinek i dwa razy był drugi. Do tego raz, w 2010 roku, wystąpił w Wielkim Finale Edycji. Teraz jest wielka szansa na piąty start, bowiem w niedzielę Dariusz Węcławiak przeszedł pomyślnie odbywające się we Wrocławiu eliminacje. Musiał przebrnąć przez 20 pytań, a dobrze odpowiedzieć na 15 z nich.
– Podałem dobre odpowiedzi na osiemnaście pytań i zakwalifikowano mnie do nagrania po wakacjach – mówił Dariusz. Czeka go zatem wyjazd do dalekiego Lublina, gdzie od wielu lat odbywają się nagrania tego programu, który jakiś czas temu przeniesiono z TVP2 do TVP1. O terminie emisji odcinka z udziałem D. Węcławiaka będziemy się starali poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.