W prawdzie z prowadzącym nie można robić sobie zdjęć, ale po programie jest 5 minut na zdjęcia co wykorzystali średzianie. W prawdzie z prowadzącym nie można robić sobie zdjęć, ale po programie jest 5 minut na zdjęcia co wykorzystali średzianie.

Byli u Kuby

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Programu Kuby Wojewódzkiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego popularność jest tak duża, że ludzie zapisują się i czekają w kolejkach, aby zasiąść tam na widowni. Tak było również w przypadku czwórki średzian.

Maciej ze swoją drugą połówką Sylwią i znajomymi Anią i Mateuszem wybrali się do studia nagraniowego Kuby Wojewódzkiego. Udało im się załapać na miejsca w pierwszym rzędzie, i jak mówi średzianin:
? Ja całe show myślałem, że siedzę przed TV. Całość robi duże wrażenie.
Kuba Wojewódzki to jeden z niewielu programów, który nie płaci widowni za udział w nagraniu odcinka. Co więcej, widzowie mają pełną swobodę w wyrażaniu swoich odczuć co do nagrywanych odcinków.
? Atmosfera super, nikt nie narzuca, kiedy masz bić brawo, śmiać się ? komentuje uczestnik wtorkowego odcinka, średzianin Maciej Mielcarek. Dodaje również: ? Całość bez cięcia, wszystko idzie w całości ?life is tape?.

Bohaterami odcinka, który na żywo obserwowali średzianie, był Cezary Pazura i Michał Czerniecki.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.