Takich radosnych chwil średzkie Amazonki nie zapominają. Takich radosnych chwil średzkie Amazonki nie zapominają.

Amazońskie radości

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po wielu radosnych spotkaniach, także z okazji Dnia Kobiet, Amazonki z naszego powiatu udały się na wielkopostne rekolekcje.

Amazonki z wielkopolskich klubów w miniony weekend spotkały się po raz 16. na Świętej Górze w Gostyniu, by uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych. Nikt inny nie zna lepiej gorzkiego życia, strachu i bólu, jak kobiety, które mimo walki z chorobą potrafią cieszyć się każdą chwilą swojego życia. Do każdych spotkań podchodzą one z wielką wdzięcznością. Dlatego po tygodniu, po radosnym i wyjątkowym spotkaniu z władzami miasta i powiatu z okazji Dnia Kobiet, Amazonki udały się na rekolekcje pod hasłem ,,Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, dlatego jesteśmy mocni”. Prowadził je ks. Leszek Woźnica.
– To niezwykłe przeżycie duchowe bardzo nas umacnia i dodaje nam sił do dalszego życia po traumatycznych przejściach i po przebytej chorobie. To także możliwość spotkania koleżanek z innych stowarzyszeń – mówi prezes średzkich Amazonek, Barbara Kubiak.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.