Wolontariusze zbierali w Intermarche dary żywności dla podopiecznych PCK. Wolontariusze zbierali w Intermarche dary żywności dla podopiecznych PCK.

PCK dla podopiecznych i zbiórka krwi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Akcja pod hasłem „Wielkanoc z PCK” odbyła się 2 i 3 marca w Intermarché. Kolejne działania PCK już 9 i 10 marca w Tesco, a 24 marca – wielka zbiórka krwi przy komendzie policji.

To nie pierwsza świąteczna zbiórka darów żywności, słodyczy i środków czystości dla podopiecznych średzkiego PCK. Akcja odbyła się dzięki wolontariuszom z SK PCK przy Szkole Podstawowej nr 3 pod opieką krwiodawców. Zebrano aż 12 kartonów żywności, a za zebrane pieniądze zostaną zakupione brakujące produkty.
– Dziękujemy średzianom za hojność – mówi Bogusława Deiksler, prezes PCK w Środzie. Następna akcja pod hasłem „Zamień głodne dzieciństwo na godne dzieciństwo” odbędzie się 9 i 10 marca w Tesco.

Krew pod komendą policji
W sobotę 24 marca w godz. 9:00-14:00 przy Komendzie Powiatowej Policji w Środzie w ramach ogólnopolskiej akcji „Spokrewnieni służbą” odbędzie się zbiórka krwi dla chorych i poszkodowanych w wypadkach. Wyjątkowo nie będzie poboru krwi w piątek 23 marca w Szpitalu Średzkim.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.