Prezydenta Andrzej Duda 5 marca przyjedzie do Środy. Prezydenta Andrzej Duda 5 marca przyjedzie do Środy.

Już pewne! Andrzej Duda w Środzie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu wczorajszym, tj. 28 lutego odbyło się spotkanie dotyczące przyjazdu prezydenta do naszego miasta. Oficjalnie potwierdzono, że Andrzej Duda zawita do nas w poniedziałek 5 marca.

W środowym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Służby Ochrony Państwa i Komendy Wojewódzkiej Policji, burmistrz Wojciech Ziętkowski oraz średzkie służby mundurowe.
Wizyta prezydenta najprawdopodobniej rozpocznie się w Winnej Górze, gdzie złoży on kwiaty na grobie gen. J. H. Dąbrowskiego. Następnie zaplanowano krótkie przywitanie A. Dudy z włodarzami gminy i powiatu oraz otwarte spotkanie z wszystkimi mieszkańcami. Odbędzie się ono o godz. 17:00 na płycie Starego Rynku. Wszystko zależeć będzie od pogody. W razie niesprzyjającej aury, prezydent spotka się ze średzianami w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3. Należy pamiętać, że przed wejściem obowiązywać będzie kontrola pirotechniczna, dlatego warto przyjść kilka minut wcześniej.

Płyta Starego Rynku zostanie odgrodzona płotkami. Wejście możliwe będzie jedynie przez specjalnie wydzielone bramki od godz. 16:00, gdzie dokonywana będzie rewizja. W związku z tym organizatorzy proszą, by nie zabierać ze sobą torebek, plecaków oraz innych przedmiotów służących do przechowywania. Ułatwi i uprości to przepływ osób. Ponadto nie należy zabierać przedmiotów uznawanych za niebezpieczne bądź mogących stwarzać niebezpieczeństwo, tj. butelek, ciężkich przedmiotów, szkła, przedmiotów metalowych, pirotechnicznych itp.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.