Prezes Jerzy Skrobiszewski wraz z Zarządem i członkami Koła już planują uroczystości 30-lecia działalności. Prezes Jerzy Skrobiszewski wraz z Zarządem i członkami Koła już planują uroczystości 30-lecia działalności.

Prezes zostaje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym średzkiego koła Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu, które odbyło się 21 lutego, podsumowano działalność i wybrano nowy zarząd.

Na spotkaniu podsumowano mijającą kadencję zarządu koła i udzielono mu absolutorium. Następnie w jawnym głosowaniu wybrano członków delegowanych na walne zgromadzenie i do nowego zarządu. W związku z tym ukonstytuował się zarząd w następującym kształcie: prezes Jerzy Skrobiszewski, sekretarz Edmund Biniarz oraz skarbnik Kazimiera Bugaj.
Pozostający prezes podziękował za zaufanie i przedstawił plany na najbliższy rok. W wolnych wnioskach poruszono wiele tematów nurtujących członków związku. Dyskutowano między innymi na temat Karty Seniora w Środzie oraz na temat wysokości składek członkowskich.
Dodajmy, że średzkie koło Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu na 12 maja wstępnie planuje jubileuszowe obchody 30-lecia istnienia.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.