Numer partii można znaleźć na górnej części butelki. Numer partii można znaleźć na górnej części butelki.

Masz ten produkt w domu? Lepiej go nie spożywaj.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ważna informacja dla osób, które w ostatnim czasie zakupiły produkt Luksusowa marki Wyborowa SA. Producent zwraca się z prośbą do wszystkich klientów, aby nie spożywali danej partii.

„W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, Zarząd Wyborowa SA podjął decyzję o zablokowaniu sprzedaży jednej partii produktu Luksusowa o pojemności 0,7 litra i numerze 17112061” – czytamy na stronie firmy.
Prawdopodobnie wada wystąpiła jedynie w pojedynczych opakowaniach tego produktu i polegała na niepokojącym zapachu. Jak informuje biuro prasowe Luksusowej, dotąd odebrało ono 3 takie zgłoszenia. W chwili obecnej prowadzone są szczegółowe badania mające na celu weryfikację zawartości zareklamowanych butelek, ich opakowań, etykiet i banderol.
Osoby, które są w posiadaniu produktów z tej partii, proszone są o ich niespożywanie oraz o kontakt pod numerem 22 53 53 235 w celu uzyskania dalszych instrukcji. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki, nad etykietą. 

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.