Dariusz Węcławiak z innymi odtwórcami "Na ratunek 112". Dariusz Węcławiak z innymi odtwórcami "Na ratunek 112".

Na ratunek Węcławiakowi!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłą środę średzianin Dariusz Węcławiak wziął udział w nagraniu kolejnej produkcji filmowej. Tym razem był to odcinek paradokumentu „Na ratunek 112”.

Wprawdzie nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów roli granej przez średzianina, ale uchylimy naszym Czytelnikom rąbka tajemnicy: był on osobą wymagającą pomocy udzielanej przez ratowników medycznych. Odcinek z udziałem Węcławiaka będzie nosił numer 211 lub 212 i, jak wynika z naszych pobieżnych obliczeń, ukaże się na antenie Polsatu w maju lub czerwcu tego roku. O ile uda nam się ustalić dokładny termin transmisji, poinformujemy o nim oczywiście średzkich fanów script docu. Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza rola Dariusza Węcławiaka w paradokumentach produkowanych przez wrocławską wytwórnię TAKO Media. Średzianin dotąd zagrał w „Trudnych sprawach”, „Na ratunek 112” i dwukrotnie w „Detektywach w akcji”. Wcześniej telewidzowie znali go dobrze również z wielokrotnych startów w teleturniejach.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.