Czy w końcu zniknie problem niszczonych rozkładów jazdy. Czy w końcu zniknie problem niszczonych rozkładów jazdy. fot. Czytelnik

Kiedy następny autobus?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przede wszystkim taka informacja interesuje podróżujących komunikacją miejską. Ci, którzy nie jeżdżą nią regularnie, sprawdzają godziny przyjazdu autobusu w rozkładach. Okazuje się jednak, że na niektórych przystankach wcale nie jest tak łatwo odczytać informacje.

Kolejny raz otrzymujemy od Czytelników zgłoszenia o rozkładach jazdy, które są poniszczone. Sprawę zgłosiliśmy do jednostki w urzędzie odpowiedzialnej za komunikację. Zapytaliśmy również Was za pośrednictwem naszego profilu facebookowego o to, jakie macie pomysły na problem niszczonych tabliczek. „Kiedyś w TV widziałem, że zamontowali worek bokserski koło przystanku. Jak delikwent miał nadmiar energii, to mógł ją wyładować na worku, zamiast niszczyć przystanek. Ponoć pomogło” – pisze jeden z facebookowiczów. „Gablotę ze szkła z kratami zamykaną zrobić, to nie ruszą” – pada kolejna, bardziej przyziemna propozycja. Jakie jeszcze macie pomysły na rozwiązanie problemu? Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

AKTUALIZACJA 14.02.2018 r. [09:50]

Wczoraj po południu służby odpowiedzialne za średzką darmową komunikację miejską rozpoczęły wymianę zniszczonych rozkładów jazdy. Na zdjęciu widać wymieniony rozkład jazdy na przystanku przy ulicy Dąbrowskiego.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy