Od stycznia tego roku prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej jest Rafał Piechowiak. Od stycznia tego roku prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej jest Rafał Piechowiak.

Zmiana prezesa w spółdzielni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od początku 2017 roku stanowisko prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Środzie objął Rafał Piechowiak. Zastąpił on Henryka Maćkowiaka, który zasiadał w fotelu prezesa przez 27 lat.

– W lutym ubiegłego roku zostałem zaproszony przez zarząd na spotkanie. Wtedy usłyszałem propozycję, aby pokierować spółdzielnią – opowiada R. Piechowiak. Wtedy też ówczesny prezes, H. Maćkowiak, poinformował o swoich planach odejścia na emeryturę i zasłużony odpoczynek. Zamykanie i dokańczanie różnych spraw przetrzymało go jednak na stanowisku prawie do końca 2017 roku. Od stycznia oficjalnie prezesurę przejął były wiceburmistrz i radny Rafał Piechowiak.

– Po kilku latach prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest to dla mnie spora zmiana i wyzwanie – przyznaje nowy prezes, jednocześnie tłumacząc, że od samego początku czeka na niego sporo pracy, m.in. w związku z planowaną przez rząd nową ustawą dotyczącą ochrony danych osobowych.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy