Pracownicy MPECWiK z najdłuższym stażem zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi. Pracownicy MPECWiK z najdłuższym stażem zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.

25 lat wodociągów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie, znane jako MPECWiK, obchodzi swoje 25. urodziny.

Wskutek podziału, jaki dokonał się 1 stycznia 1993 r. w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Śremie, powstały średzkie wodociągi. Chciano w ten sposób przeprowadzić komunalizację przedsiębiorstwa. Rada Gminy Środa zgodziła się wówczas na to przejście na własność mienia komunalnego nowo powołanego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Środzie.
Z okazji 25. rocznicy powstania średzkich wodociągów, w piątek 26 stycznia obchodzono uroczystości, podczas których uhonorowano listami gratulacyjnymi pięciu pracowników z najdłuższym stażem pracy: Pawła Andruszewskiego, Marka Graczyka, Marka Matuszewskiego, Piotra Szykułę i Bronisława Twardowskiego.
Tę oraz wiele innych informacji możemy przeczytać na nowo powstałym profilu facebookowym MPECWiK. Znajdziemy na nim sporo aktualności oraz m.in. planowane przerwy w dostawie wody.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy