To będzie drugi, po pierwszym zlokalizowanym w Galerii Modico, PoloMarket w Środzie. To będzie drugi, po pierwszym zlokalizowanym w Galerii Modico, PoloMarket w Środzie.

Nowy PoloMarket w Środzie. Na otwarcie konkursy i promocje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na os. Prymasa Wyszyńskiego powstają nie tylko kolejne bloki. W środę 10 stycznia nastąpi tam otwarcie nowego PoloMarketu. W tym dniu na klientów czekać będą konkursy i promocje.

PoloMarket, który zlokalizowany będzie przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 5 liczyć będzie aż 730 m2 powierzchni sprzedażowej. W jego asortymencie znajdą się m.in. świeże produkty – owoce, warzywa, ciasta i pieczywo, a także wędliny.

Oficjalne otwarcie sklepu nastąpi w środę 10 stycznia o godz. 8. Wydarzeniu towarzyszyć będą degustacje wędlin i hot-dogów, wiele promocji oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”, polegający na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję konkursowej odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia marketu dokona zakupów za minimum 20 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o PoloMarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-21:00, natomiast w niedzielę od 9:00 do 20:00. Dla klientów przygotowano parking na około 50 samochodów.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w nowo otwartej placówce sieci mogą składać CV u kierownika sklepu.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.