Środa: Problemy z autobusem

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek 14 lutego w godzinach popołudniowych na przystanku autobusowym przy Kupcu Średzkim doszło do nietypowego zdarzenia.

Po godz. 16.00 kierowca autobusu komunikacji miejskiej wjechał na chodnik i jednocześnie na kosz znajdujący się w pobliżu. Po chwili okazało się, że kierowca zaklinował się i nie mógł zjechać z przeszkody. Nasi czytelnicy zauważyli spore zadymienie przy próbach opuszczenia przystanku. Ostatecznie nie obyło się bez pomocy serwisowej. Został też podstawiony drugi autobus.
Jak poinformowała asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie, kierujący pojazdem mercedes (autobus) w wyniku powstałej awarii silnika (a dokładniej samozapłonu) chcąc uniknąć uderzenia w jadące przed nim pojazdy, skręcił autobusem zjechał z drogi i uderzył w stojący obok znak drogowy oraz śmietnik. Kierowca w momencie tego zdarzenia był trzeźwy, nie było też osób rannych. To zdarzenie zostało zakwalifikowane jako losowe.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ