×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Strefa parkowania: Ponad 90 tys. zł przychodów w październiku Fot. Radosław Jagieła

Strefa parkowania: Ponad 90 tys. zł przychodów w październiku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ponad 90 tysięcy złotych wyniosły przychody ze średzkiej strefy płatnego parkowania w październiku. Znaczną część zysków przyniosła sprzedaż zegarów abonamentowych.

Według uzyskanych danych, największą część zysków stanowi zakup przez mieszkańców kart zegarowych i biletów parkingowych to 76 773 zł. Opłaty abonamentowe wyniosły 10 350 zł, a zakup biletów w parkometrach przyniósł 2994 zł.

Większość osób zdecydowało się na płatność gotówką (2808,70 zł), a zdecydowanie mniej pieniędzy było z płatności kartą (186 zł). Osobną część stanowi dokonywanie płatności za pośrednictwem aplikacji SkyCash (540 zł).

Październik był miesiącem, kiedy na kierowców nie były jeszcze nakładane mandaty za brak biletów parkingowych. To zmieniło się w listopadzie. W okresie od 4 do 21 listopada opłatą dodatkową za postój w strefie ukarano 219 pojazdów na kwotę 6640 zł.

Nie są znane jeszcze pełne dane dotyczące sprzedaży biletów. Można jednak spodziewać się, że w minionym miesiącu będzie mniejszy wpływ ze sprzedaży zegarów abonamentowych.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.