×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Środa: 20-latek driftował bmw - cudem nie staranował pieszych [FILM] Fot. Komenda Powiatowa Policji w Środzie

Środa: 20-latek driftował bmw - cudem nie staranował pieszych [FILM]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Utrata prawa jazdy na 3 lata i kara grzywny w wysokości 5 tys. zł grozi 20-letniemu kierowcy bmw, który driftował na ul. Paderewskiego w Środzie, w pobliżu „Hipolita”. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, po czym wjechał na chodnik. Przechodząca kobieta cudem uniknęła uderzenia rozpędzonego auta.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę, 4 grudnia na ulicy Paderewskiego w Środzie, w pobliżu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

– Chwile grozy przeżyła kobieta przechodząca przez jednię na ulicy Paderewskiego w Środzie. Przyczynił się do tego 20-letni kierowca, który próbował w tej okolicy driftować. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, auto zaczęło się obracać po całej jezdni i kierować w stronę chodnika. Przechodząca tamtędy kobieta cudem uniknęła uderzenia rozpędzonego auta. W ostatniej sekundzie zaczęła biec i to ją uratowało. O całym zdarzeniu stróżów prawa zawiadomił przechodzień. Policjanci szybko ustalili pojazd i osobę, która nim kierowała – informuje średzka policja.

Policjanci zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy oraz postawili już zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, m.in. zapisy z monitoringu, który przedstawią w sądzie. Kierowcy bmw grozi utrata prawa jazdy na 3 lata i do 5 tysięcy złotych grzywny.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.