×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Środa: Zatrzymani za wielokrotne niszczenie budynków www.radiopoznan.fm

Środa: Zatrzymani za wielokrotne niszczenie budynków

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci Wydziału Kryminalnego średzkiej policji długo pracowali przy sprawie uszkodzeń elewacji do których doszło na terenie Środy. Wynikiem postępowania było zatrzymanie sprawców.

Kryminalni ze Środy ustalili dwóch sprawców, którzy we wrześniu pomalowali farbami w „sprayu” elewacje wielu budynków na terenie miasta. - Do tutejszej jednostki policji wpłynęło blisko dwadzieścia zawiadomień w sprawach związanych z tymi czynami. Wytężona praca kryminalnych pozwoliła na zatrzymanie dwóch mieszkańców gminy Środa którym przedstawiono zarzuty licznych uszkodzeń mienia - informuje średzka komenda policji.

Jeden z mężczyzn usłyszał też zarzuty za posiadanie narkotyków, które miał w swoim miejscu zamieszkania. Z kolei drugi z nich usłyszał zarzut kradzieży motoroweru marki Peugeot, który skradziony został przy ulicy Czerwonego Krzyża w Środzie również we wrześniu tego roku. Za przestępstwa, których się dopuścili grozi kara do 5 lat więzienia.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.