Środa: Pracownicy ukradli sprzęt RTV i AGD Fot. Policja

Środa: Pracownicy ukradli sprzęt RTV i AGD

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Nawet 5 lat więzienia grozi trzem byłym już pracownikom jednego ze średzkich sklepów.

Do kradzieży doszło na początku listopada, jednak policja poinformowała o tym dopiero teraz. – Na początku listopada 2019 roku policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sprzętu RTV i AGD, do której doszło w jednym ze sklepów specjalizujących się sprzedażą tego typu towaru. Bardzo szybko okazało się, że sprawcami przestępstwa są pracownicy sklepu, którzy podczas przyjmowania dostawy towaru okradali swojego pracodawcę – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Środzie.

Trzech mężczyzn w wieku od 23 do 32 lat podczas dostawy towaru ukradło dwie lodówki, zmywarkę do naczyń, pralkę, telewizor, laptop oraz ekspres do kawy. Straty wyceniono na ponad 13 tysięcy złotych. – Nieuczciwi pracownicy za czyn którego się dopuścili usłyszeli zarzuty, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia średzka policja.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.