×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

"Dobre piwo, dobrzy ludzie" - tym hasłem promuje się Browar Gzub "Dobre piwo, dobrzy ludzie" - tym hasłem promuje się Browar Gzub Fot. Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Gmina: Browar z Annopola w Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Browar Gzub z Annopola nieustannie poszukuje możliwości wypromowania produktów. Kolejnym z nich ma być przynależność do Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

W minionym tygodniu annopolski browar stał się oficjalnie członkiem organizacji, która zajmuje się „kreowaniem wizerunku regionu jako miejsca atrakcyjnego turystycznie”.

- Wielkopolska scena piwa rzemieślniczego rozwija się bardzo dynamicznie, podobnie jak biroturystyka. Browar Gzub to zaś nie tylko regionalne piwo, ale też miejsce, w którym kalendarz imprez i wydarzeń jest bardzo napięty. Z pewnością więc czeka nas sporo owocnej współpracy – czytamy na facebookowym profilu Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Tym samym browar Gzub staje się kolejnym istotnym punktem na piwnej mapie Wielkopolski obok takich miejscowości jak pobliski Miłosław czy też nieco dalsze Grodzisk Wielkopolski, Czarnków, Niechanowo czy Bojanowo.

A o tym, że w browarze blisko Środy dzieje się sporo świadczy fakt przygotowania się do kolejnej imprezy. 14 grudnia odbędzie się tam świąteczny kiermasz.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.