Środa: Sołtysi zagrają o puchar burmistrza Fot. Urząd Miejski w Środzie Wlkp.

Środa: Sołtysi zagrają o puchar burmistrza

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 grudnia po raz pierwszy rozegrany zostanie Sołecki Turniej Mikołajkowy  o Puchar Burmistrza Środy.

I Sołecki Turniej Mikołajkowy organizowany jest z inicjatywy średzkiego radnego Macieja Norkiewicza. Sołectwa mogły zgłaszać swój udział do 10 listopada. W rozgrywkach weźmie udział 16 spośród 38 sołectw gminy Środa Wielkopolska.

15 listopada w gabinecie burmistrza Piotra Mielocha odbyło się losowanie grup. W pierwszej zagrają zawodnicy reprezentujący sołectwa: Kijewo, Mączniki, Pierzchno, Pierzchnica, a także drużyna Rady Miejskiej. W grupie II zmierzą się sołectwa: Brodowo, Koszuty, Lorenka i Olszewo. W trzeciej grupie grać będą mieszkańcy Babina, Szlachcina, Ulejna i Zielniczek. W ostatniej grupie znalazły się sołectwa: Dębicz, Jarosławiec, Połażejewo, Zielniniki.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 7 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. 20 Października 2 w Środzie, a także na obiekcie "Dwójki".

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.