Środa: Mikołajkowe prezenty od kolejarzy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydawało się, że przejazd na 11 listopada będzie ostatnim w tym roku. Okazuje się, że kolejarze Towarzystwa Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana” lubią robić niespodziewane prezenty.

Takimi prezentem będą mikołajkowe przejazdy po Średzkiej Kolei Powiatowej, które ruszą w dniach 7-8 grudnia (sobota i niedziela). Ich scenariusz będzie niemal identyczny. O 11.00 kolejka wyruszy do Zaniemyśla. Tam godzinę później dzieci otrzymają podarunki od Mikołaja. W drodze powrotnej w Śnieciskach będzie przygotowane ognisko. Będzie możliwość przejazdu bryczką, śpiewania utworów świątecznych czy konsumpcji grzanego wina. Powrót na średzką stację nastąpi o 15.40.

Bilet normalny będzie kosztował 35 zł, z kolei ten ulgowy – 25 zł. Istnieje też możliwość zakupu biletu rodzinnego (2+2) w kwocie 90 zł. Bezpłatnie podróżują dzieci do 2 lat. Obowiązuje ograniczona ilość miejsc. Dlatego należy dokonać wcześniejszej rezerwacji mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznej (698 013 292). Zgłoszenia są przyjmowane do 1 grudnia.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.