Brodowo: Czołowe zderzenie na krajowej jedenastce Fot. Czytelnik

Brodowo: Czołowe zderzenie na krajowej jedenastce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To było ciężkie popołudnie dla kierowców podróżujących jedenastką. Było to spowodowane przez wypadek w Brodowie. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do wypadku doszło w poniedziałek. Strażacy ze średzkiej komendy otrzymali zgłoszenie kilka minut po godzinie 16:00. Na miejscu zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch osobowych i jednego ciężarowego.

Podróżowały w nich łącznie trzy osoby. Dwie opuściły pojazd o własnych siłach. Jedna z nich była zakleszczona w aucie.

– Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanej za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz udzie-laniu poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy – informuje st. kpt. mgr inż. Piotr Musielak, zastępca rzecznika prasowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie.

Niezbędna była też interwencja ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowana osoba została przetransportowana do jednego z poznańskich szpitali. DK 11 była nieprzejezdna w obu kierunkach przez dwie godziny.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA