Środa: Ukradła portfel w czasie zakupów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci ze Środy zatrzymali 48-latkę. Powodem była kradzież pieniędzy i dokumentów, której kobieta dopuściła się w jednym ze sklepów w centrum miasta.

Jak informuje komenda średzkiej policji, sprawa rozpoczęła się po zgłoszeniu się mężczyzny na komisariacie. Pokrzywdzony informował stróżów prawa, że najprawdopodobniej został okradziony. W rozmowie wskazywał, że 14 września robił zakupy w jednym ze sklepów monopolowych. Tam przez nieuwagę zostawił na ladzie portfel z pieniędzmi i dokumentami.

- Śledczy ustalili, że zaboru dokonała kobieta, która dokonywała w tym sklepie zakupów. Złodziejka wykorzystała sytuację, że stała tuż za mężczyzną. Widząc pozostawiony portfel przykryła go własną torebką, a następnie opuściła z nim sklep. Prowadzący sprawę funkcjonariusze nakreślili rysopis kobiety, która dokonała kradzieży. Wizerunek został przekazany wszystkim policjantom w powiecie. To skutkowało szybkim zatrzymaniem sprawczyni - informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa średzkiej policji.

Dzień po przestępstwie, policjanci patrolówki zatrzymali 48-latkę w centrum Środy. - Mieszkanka Środy usłyszała nie tylko zarzuty związane z przywłaszczeni cudzego mieni, ale też posługiwanie się cudzymi dokumentami, a także urywanie i niszczenie dokumentów. O tym na jaką karę zasłuży zadecyduje sąd - dodaje Kwietniewska.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA